Loader

www.bronisze.com.pl

Aktualności

SZUKASZ PRACY? ZAPRASZAMY DO NAS !

Zatrudnimy kobiety i mężczyzn na  stanowiska : PRACOWNIK SŁUŻBY PORZĄDKOWEJ BRONISZE (ochrona).

Opis stanowiska i wymagania.

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienności, odpowiedzialnosci oraz zaangażowania w wykonywana pracę,
  • umiejętności współpracy w grupie,
  •  mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( np. w  firmach ochrony mienia i ludzi, w firmach dozorujących).

Pracownik Służby Porządkowej Bronisze odpowiedzialny będzie m.in. za:

  • nadzorowanie prawidłowego ruchu pojazdów na wewnętrznej drodze dojazdowej i na terenie Rynku Hurtowego Bronisze,
  • dbałość  o przestrzeganie przez Użytkowników Rynku wewnętrznych przepisów i regulaminów,
  • udzielanie informacji  uczestnikom obrotu handlowego na temat zasad prowadzenia sprzedaży,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie Rynku Hurtowego Bronisze.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • praca w systemie zmianowym,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,po okresie próbnym,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pisemny, telefoniczny lub osobisty:

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A .Dział Kadr

Bronisze, ul. Poznańska 98,

05-850 Ożarów Mazowiecki

e-mail:  bronisze@bronisze.com.pl

Informacje pod nr telefonu: 693 252 522 w godz. 8:00 - 16:00

Do oferty prosimy  dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy  przez Warszawski Rolno-Spozywczy Rynek Hurtowy S.A. dla potrzeb  rekrutacji, (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz.922). Oferty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach - to największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum hurtowej dystrybucji  owoców, warzyw i kwiatów. Powierzchnia ogólna rynku to ponad 62 ha.  Na Rynku Hurtowym Bronisze stałą sprzedaż  owoców, warzyw i kwiatów prowadzi około 350 przedsiębiorców. Ponad 20 tysięcy producentów rolnych dostarcza świeże produkty. Za pośrednictwem Rynku Hurtowego Bronisze sprzedawanych jest rocznie około 1,2 miliona ton owoców i warzyw (produkcji krajowej i z importu). Do sprzedaży na wolnym powietrzu przygotowanych jest 1300 stanowisk.

autor wpisu:M. S.

Dane kontaktowe

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (zobacz na mapie)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
telefon:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00