Zapisz się na warsztaty florystyczne

www.bronisze.com.pl

Aktualnościpowrót

WALENTYNKOWA OFERTA

Main pic news img 8859

Sektor kwiatowy już przygotował ofertę walentynkową. Serduszka, jabłuszka, puchate maskotki przytulanki, w różnych rozmiarach i inne ozdoby, a wszystko w kolorze czerwonym, różowym, bordo jak również w modnym w tym sezonie fiolecie.

O ile na zakup kwiatów ciętych - tulipanów, róż czy goździków na Walentynki jest trochę za wcześnie o tyle kwiaciarnie i sklepy z upominkami mogą już z powodzeniem zrobić zakupy. Jest w czym wybierać i asortymentowo i cenowo.  Upominki są już od kilku złotych. Kilkunastu dystrybutorów Rynku Hurtowego Bronisze ma spore kolekcje dekoracji i upominków. Można dostać także dokoracje do witryn sklepowych. 

Asortyment kwiatów też jest bardzo bogaty: od tulipanów, których o tej porze pochodzą z polskiej produkcji poprzez goździki, gerbery, frezje, peonie i oczywiście róże zarówno te pochodzące z polskich szklarni jak i importowane.

Szeroka jest oferta roślin w doniczkach. Są już hiacynty, prymule, żonkile, tulipany w cenie od 3,30 zł za sztukę. Jak zawsze szeroka gama storczyków od jedno, dwu i trzypędowych do formowanych. Ceny od kilku do kilkudziesięciu złotych.

 

autor wpisu: M. S.

Dane kontaktowe

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (zobacz na mapie)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
telefon:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco, zapisz się do newslettera

Na Twój adres e- mail wysłane zostanie potwierdzenie, które prosimy aktywować.