www.bronisze.com.pl

Aktualnościpowrót

Rynek Hurtowy Bronisze - Zasłużony dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Main pic news nagroda zas u ony dla powiatu

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Spółka Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. została uhonorowana prestiżowym tytułem "Zasłużony dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego". To dla nas ogromne wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy władzom powiatowym.

Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za to zaszczytne wyróżnienie, które jest dla nas nie tylko dowodem uznania, ale także bodźcem do dalszego rozwoju i zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności. Dziękujemy Powiatowi Warszawskiemu Zachodniemu za docenienie naszej roli w budowaniu wspólnoty oraz za wsparcie, które otrzymujemy od mieszkańców i partnerów biznesowych.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasze wysiłki w dziedzinie rolnictwa i handlu spożywczego zostały dostrzeżone i docenione. To dla nas dodatkowy impuls do dalszego podnoszenia standardów oraz oferowania usług na najwyższym poziomie.

Raz jeszcze dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie i deklarujemy nasze zaangażowanie w dalszą współpracę na rzecz rozwoju i dobra Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

autor wpisu:P. J.