www.bronisze.com.pl

Aktualności

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

„WIELKANOCNE s – ploty. Haft matematyczny jako dekoracja witryny w temacie wielkanocnym.

Haft matematyczny to modny ostatnio temat. Kwiaty, sznurki, nici, to wszystko ładnie się komponuje……

Nici i sznurki robią tło i pięknie wyznaczają ramy kompozycji, zajmują przestrzeń, a kwiaty dopełniają całości. Wydaje się, że to tylko nici, co może z nich powstać??? Otóż możemy stworzyć coś niebanalnego, geometrycznego i nieoczekiwanego, co wzbudzi wielkie zainteresowanie, coś, co zadziwi… To nowoczesny kawałek florystyki, opierający się na znanym motywie splotów, zaczerpniętym z rękodzieła artystycznego. To bardzo inspirująca i przydatna technika, dająca wiele możliwości w dekoratorstwie, a ostatnio i we florystyce. W ten sposób budowane są duże obiekty, instalacje na wielkich wystawach kwiatowych w przeróżnych zakątkach świata. Warto tego spróbować, i choć fragment tej techniki zastosować u siebie w kwiaciarni, pracowni florystycznej. Przyciągnie to uwagę naszego klienta i odróżni nas od innych. Praca z haftem matematycznym to pochłaniające  bez reszty zajęcie dla wszystkich, którzy lubią stworzyć coś z niczego.

Warsztaty odbędą się na antresoli, w hali kwiatowej w godzinach : 10.00 – 17.00 ( 31 marca 2019 rok – niedziela).

Cena jednodniowego warsztatu – 250,00 PLN/osoby dla posiadaczy Karty Stałego Klienta i 320,00 PLN/osoby dla osób nie mających Karty stałego Klienta. (UWAGA! Nowy cennik obowiązuje od 1 marca 2019 roku).

W ramach tej kwoty zapewniamy materiał szkoleniowy potrzebny do odbycia zajęć oraz kawę/herbatę. Istnieje możliwość podgrzania własnego posiłku obiadowego.

Uczestnicy warsztatów winni posiadać (obowiązkowo) podstawowe narzędzia florystyczne:

  • Sekator
  • Nóż
  • Nożyczki
  • Kombinerki
  • Pistolet do kleju
  • Rękawiczki ochronne
  • Fartuch
  • Przedłużacz

Warsztaty prowadzi – MARIOLA MIKLASZEWSKA, Międzynarodowy Sędzia Florystyczny.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach florystycznych jest wcześniejsze dokonanie wpłaty na n/podany numer konta bankowego

GETIN NOBLE BANK S.A. 07 1560 0013 2354 2406 2000 0001

Odbiorca wpłaty WRSRH S.A. z dopiskiem warsztaty 31/03/2019 oraz dokonanie zapisu u Anny Kaszewiak tel. 22/7215521, 607651730, email: anna.kaszewiak@bronisze.com.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!!!

UWAGA!

1/Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania zajęć w przypadku małej frekwencji.

2/W sprawie faktur prosimy o bezpośredni kontakt z działem księgowości tel. 22/7215542

autor wpisu: A. P.