Loader

www.bronisze.com.pl

News

Oferta Pracy stanowisko - PRACOWNIK SŁUŻBY PORZĄDKOWEJ BRONISZE (ochrona).

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.

Zatrudnimy kobiety i mężczyzn na  stanowisko :

PRACOWNIK SŁUŻBY PORZĄDKOWEJ BRONISZE (ochrona)

Opis stanowiska i wymagania.

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienności,
  • odpowiedzialności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • umiejętności współpracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. w  firmach ochrony mienia i ludzi, w firmach dozorujących)

Pracownik Służby Porządkowej Bronisze odpowiedzialny będzie m.in. za:

  • nadzorowanie prawidłowego ruchu pojazdów na wewnętrznej drodze dojazdowej i na terenie Rynku Hurtowego Bronisze,
  • dbałość  o przestrzeganie przez Użytkowników Rynku Hurtowego Bronisze wewnętrznych przepisów i regulaminów,
  • udzielanie informacji  uczestnikom obrotu handlowego na temat zasad prowadzenia sprzedaży,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie Rynku Hurtowego Bronisze

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • praca w systemie zmianowym,
  • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pisemny, telefoniczny lub osobisty:

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Dział Kadr

Bronisze, ul. Poznańska 98,

05-850 Ożarów Mazowiecki

e-mail: rekrutacja@bronisze.com.pl

Informacje pod nr telefonu: 22 721 55 14 w godz. 8.00 – 15.00

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. dla potrzeb rekrutacji”.

Oferty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że Administratorem danych jest Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. z siedzibą w Broniszach, przy ul. Poznańskiej 98, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

entry author:M. K.

Contacts

05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (show on map)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
phone:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00