www.bronisze.com.pl

Aktualnościpowrót

Komunikat Zarządu Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego S.A.

W związku z faktem, iż wdrożone w dniu 13 marca br. rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia stanu epidemicznego na terenie Polski, niesie za sobą odczuwalne skutki gospodarcze, Zarząd Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego S.A podjął decyzję o przesunięciu terminu płatności faktur czynszowych za miesiąc marzec 2020 r. z dn. 18 i 19 marca na dzień 16 kwietnia 2020.

Przesunięcie terminu płatności za miesiąc marzec 2020 r. nie wpłynie na obowiązujące rabaty za terminowe wpłaty.

Powyższa decyzja traktowana jest jako doraźna i podjęta została na podstawie stanu dzisiejszej wiedzy o pandemii koronawirusa na terenie Polski. Zarząd WR-SRH S.A. na bieżąco monitoruje sytuację w tym zakresie i pracuje nad dalszymi rozwiązaniami mającymi na celu wsparcie najemców, w tym trudnym dla wszystkich okresie. O podjętych działaniach zostaniecie Państwo poinformowani w kolejnym komunikacie.

Nasze działania podyktowane są poczuciem solidarności biznesowej oraz obywatelskiej, jak również wynikają z chęci pomocy w utrzymaniu stabilności finansowej najemców, a także uniknięciu konieczności redukcji personelu.

Pragniemy jednak podkreślić, że również na WR-SRH S.A. ciążą zobowiązania wynikające z krótko i długoterminowych zobowiązań, jak i bieżącej obsługi.

Bądźmy solidarni i odpowiedzialni, wspólnie zadbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo.

autor wpisu:P. J.

Dane kontaktowe

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (zobacz na mapie)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
telefon:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco, zapisz się do newslettera

Na Twój adres e- mail wysłane zostanie potwierdzenie, które prosimy aktywować.