Loader

www.bronisze.com.pl

Aktualności

Przedmiot działalności

Przedmiotem działalności Spółki jest zarządzanie  i administrowanie Rynkiem Hurtowym Bronisze. Działalność handlową na terenie Rynku prowadzi około 300 przedsiębiorców na stałe wynajmujących powierzchnie handlowe w sektorach: owoce i warzywa, kwiaty, artykuły spożywcze.  Do bezpośredniej sprzedaży z samochodów przeznaczonych jest 1300 miejsc na placach handlowych.

Rynek Hurtowy Bronisze jest spółką akcyjną. Firma nie jest właścicielem towarów sprzedawanych na terenie Rynku, a organizuje możliwie najdogodniesze warunki do prowadzenia sprzedaży B2B. Towary na Rynku Hurtowym Bronisze sprzedają producenci rolni, importerzy, hurtownicy, a kupują: sklepy, hurtownie, restauracje, hotele, firmy cateringowe, kwiaciarnie, dekoratorzy.

Płacąc bilet wjazdu dla sprzedającego, ( ważny 24 h) można na placu handlowym prowadzić sprzedaż z samochodu,

Cennik

Na terenie Rynku jest 7 placów na których prowadzona jest sprzedaż określonym asortymentem owoców i warzyw. Podział na asortyment na planie Rynku:

Plan rynku

Przedsiebiorcy zaoopatrujący swoje firmy w towary dostępne na Rynku Hurtowym Bronisze zobowiązani są kupić bilet dla kupującego, szczegółowy cennik 

Rynek Hurtowy w Broniszach jest nie tylko miejscem dystrybucji artykułów branży rolno-ogrodniczej, pełni również ważną rolę w organizacji środowiska ogrodniczego. Na terenie Rynku ma miejsce szereg szkoleń oraz warsztatów dla producentów owoców i warzyw. Wspólnie z partnerami branżowymi organizujemy  międzynarodowe pokazy florystyczne. Pokazy cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród właścicieli kwiaciarni i projektantów wnętrz. Przy większości projektów szkoleniowych współpracujemy z środkami doradztwa rolniczego, izbami rolniczymi oraz innymi organizacjami branżowymi i instytucjami naukowymi.

Rynek Hurtowy Bronisze jest członkiem założycielem Fundacji Rynków Hurtowych Inicjatywy Środkowoeuropejskiej (CEIWMF), obecnie skupiających 13 rynków hurtowych z 7 krajów Europy Środkowej (Albania, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Polska, Rumunia, Ukraina, Węgry). Główną ideą CEIWMF jest wymiana doświadczeń i informacji pomiędzy rynkami hurtowymi z krajów o podobnej przeszłości, które przeszły ostatnio transformacje ustrojową. Wsparcie merytoryczne Fundacji oferują też FAO i Stowarzyszenie Włoskich Rynków Hurtowych (ANDMI). Siedziba CEIWMF mieści się w Broniszach, a Dyrektor Biura Administracji Rynku w Broniszach - Krzysztof Karpa jest Wiceprezesem Fundacji.

Rynek Hurtowy Bronisze jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Rynków Hurtowych (SPRH). 

Przydatne linki:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor wpisu:administrator

Dane kontaktowe

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (zobacz na mapie)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
telefon:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco, zapisz się do newslettera

Na Twój adres e- mail wysłane zostanie potwierdzenie, które prosimy aktywować.