www.bronisze.com.pl

Oferty pracy firm wynajmujących

Oferta pracy od Firmy Handlowo Usługowej ROZWÓJ Grzegorz Krzysztofik.

Firma Handlowo Usługowa

ROZWÓJ Grzegorz Krzysztofik

oferująca szeroki asortyment owoców oraz warzyw, głównie pochodzących z importu

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko :

Kasjer/ka – Fakturzysta/ka

Miejsce pracy: Rynek Hurtowy Bronisze

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

·wystawianie dokumentów sprzedaży, tj. faktury i korekty do faktur,

·obsługa klienta gotówkowego i bezgotówkowego,

·ewidencja i porządkowanie dokumentów.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

·wykształcenia średniego,

·podstawowej znajomości pakietu MS Office,

·dobrej organizacji pracy,

·odpowiedzialności, skrupulatności i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań,

·mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace po okresie próbnym,
  • prace zmianową,
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej.

Osoby zainteresowany prosimy o kontakt, osobisty, mailowy lub telefoniczny:

Firma Handlowo Usługowa Rozwój Grzegorz Krzysztofik

 (hala OW-1)

Bronisze, ul. Poznańska 98,

05-850 Ożarów Mazowiecki

e-mail: elap@fhurozwoj.pl

Informacje pod nr telefonu: 22 721 59 48 lub 510 103 098 w godz. 8.00 – 16.00

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez FHU Rozwój Grzegorz Krzysztofik dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833)”. Oferty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

autor wpisu: M. K.

Dane kontaktowe

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (zobacz na mapie)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
telefon:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00