www.bronisze.com.pl

Oferty pracy firm wynajmujących

SPECJALISTA DS. Kontroli Jakości

firma zajmująca się importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko :

Miejsce pracy: Rynek Hurtowy Bronisze

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

  • kontrola jakości świeżych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej,
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących jakości towarów,
  • zarządzanie reklamacjami: przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji z dostawcami,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad higieny.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata w branży spożywczej (w szczególności w kontroli jakości świeżych owoców i warzyw),
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • dokładności, precyzyjności i systematyczności,
  • dyspozycyjności,
  • gotowości do pracy zmianowej.

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • dynamiczne, zadaniowe i pozytywne środowisko pracy,
  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m. in. karta MultiSport, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe).

Osoby zainteresowany prosimy o kontakt, osobisty, mailowy lub telefoniczny:

Consorfrut Polska Sp. z o.o (hala OW1)

Bronisze, ul. Poznańska 98,

05-850 Ożarów Mazowiecki

e-mail: rekrutacja@consorfrut.pl

Informacja po nr telefonu: +48 735 973 339 w godzinach 8-16

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833)”. Oferty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

autor wpisu: M. K.

Dane kontaktowe

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (zobacz na mapie)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
telefon:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00