Loader

www.bronisze.com.pl

Aktualnościpowrót

Przyłączamy się do akcji „ZAKRĘTECZKA DLA MACIEJA!”

Main pic news serce hk

W ostatnich dniach na terenie Rynku Hurtowego Bronisze (przed Budynkiem Administracyjnym Spółki oraz przy doku Hali Kwiatowej) pojawiły się „czerwone serduszka”.

Metalowe serca to element akcji proekologicznej i charytatywnej zarazem. Codziennie miliony plastikowych nakrętek po napojach ląduje w koszu na śmieci. A można je przecież wykorzystać w znacznie lepszy sposób – przeznaczając je na działania charytatywne.

Każdy kto posiada w domu niepotrzebne nakrętki po napojach, wodzie, mleku, chemii gospodarczej, np. po płynach do zmywania czy szamponach ma szansę wesprzeć szczytny cel. Kiedy zapełnimy serce po same brzegi, korki zostaną przekazane na zakup sprzętu i rehabilitację dla Macieja Reisch (http://maciejreisch.pl/).

Maciej urodził się jako wcześniak w 30 tygodniu ciąży ważąc 1780g. Zdiagnozowano u Niego rzadką chorobę genetyczną, miopatię centronuklearną (niedorozwój mięśni), a od 2010r. jego oddech wspomaga respirator.

Maciek to pogodny nastolatek o ciepłym usposobieniu jak każdy z nas mający swe marzenia. Jego choroby nie można wyleczyć, ale można ją powstrzymać. Potrzebuje systematycznej rehabilitacji i sprzętu rehabilitacyjno - ortopoedycznego.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji.

autor wpisu:A. P.

Dane kontaktowe

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (zobacz na mapie)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
telefon:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco, zapisz się do newslettera

Na Twój adres e- mail wysłane zostanie potwierdzenie, które prosimy aktywować.